Aranżacja salonu z kuchnią to wyzwanie dla każdego z nas. Salon z kuchnią pełni w naszych domach istotną funkcję. Jest to wnętrze reprezentacyjne. W nim spędzamy najwięcej czasu wspólnie z rodziną. W salonie z kuchnią przyjmujemy również naszych gości, organizujemy domowe uroczystości. Aranżacje salonu z kuchnią warto dokładnie przemyśleć, przeanalizować najlepszy układ funkcjonalny. Zarówno salon jak i kuchnia powinny być urządzone tak by były komfortowe i zgodne z naszym stylem życia, potrzebami i oczekiwaniami.

Aranżacja salonu z kuchnią

Zdjęcia salonu z kuchnią zamieszczone w artykule to wykonany przez nas projekt wnętrza pod indywidualne zamówienie. W części kuchennej znajdują się meble kuchenne zaprojektowane na wymiar. Szafki są w kolorze szarym i białym a blat kuchenny szary. W części kuchennej znajduje się również drewniany stół z krzesłami a nad nim  czarne , nowoczesne lampy.  W części salonowej jest szara sofa oraz fotel z tej samej kolekcji, drewniany stoliczek kawowy oraz biała nowoczesna szafka RTV na ścianie z cegłą i kominkiem. Salon z kuchnią jest jasny, nowoczesny i funkcjonalnie urządzony.

Salon z kuchnią

Salon z kuchnią – na co zwrócić uwagę podczas projektowania

Aby salon z kuchnią spełnił nasze oczekiwania musimy przede wszystkim dobrze określić nasze potrzeby. Jest to bardzo istotne by salon jak i kuchnia były dla nas wygodne w użytkowaniu na co dzień. Druga istotną rzeczą jest określenie dla pomieszczenia najbardziej optymalnego układu funkcjonalnego, który uwzględni nasze potrzeby. Dobrze rozplanowana przestrzeń zapewni nam komfort. Kiedy już znamy swoje oczekiwania oraz układ funkcjonalny musimy zdecydować się na styl w jakim ma być wykonana aranżacja salonu z kuchnią. To pod obrany styl dobierać będziemy meble, kolorystykę, dodatki, elementy dekoracyjne. Jeżeli nie wiemy jak urządzić salon z kuchnią warto zwrócić się o pomoc do fachowców. Dziś projekt wnętrza możemy wykonać również online. W prosty, niedrogi sposób praktycznie nie wychodząc z domu otrzymamy projekt salonu z kuchnią wizualizację wraz  ze specyfikacją materiałową , listą zakupów i sklepów. Jest to oszczędność czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *